| Τάση οδήγησης | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Οπίσθιος φωτισμός | Προαιρετικό (οπίσθιος φωτισμός LED) |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 ακίδες |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 25 πινάκια |
| Συνδέω | Συγκόλληση |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Επαφές | COG+FPC |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Αριθμός κουκκίδων | 128x64 κουκκίδες |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Όνομα | Ενότητα τμήματος LCD |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Χρώμα του φόντου | Πράσινος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, θετικό |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Δασμός | 1/4 |
| Αποθήκευση | -30℃ σε 80℃ |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 1.47inches |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Μέγεθος | 2,4 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA αρνητικός |
|---|---|
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6o'clock |
| Τάση εργασίας | 4,8V |
| Τρόπος πολωτή | Μεταφραστικό μεταδιδόμενο (προσαρμοσμένο) |
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |