| όνομα | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Ενεργή περιοχή | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
| Δρόμος σύνδεσης | PIN, 13 αριθμοί |
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα (24-bit) |
| Συνδέω | Καρφίτσα, Ζέβρα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντιφωτιστική επικάλυψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50°C |
| Χρώμα οθόνης | Μαύρος |
| Σημείο | 128*128 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
| Διεπαφή | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Προβολή κατεύθυνσης | Δωρεάν |
| Τύπος LCD | AMOLED, κανονικά μαύρο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Επιφάνεια Luminancee | 250NITS |
| Ψήφισμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Περίγραμμα διάστασης | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Δυναμικό | 3.6 V |
| Συνδεσιμότης | PIN, 40 αριθμοί |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1,1mm T |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα LCD |
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -20 ~+70 ℃ |
| Σύνδεσμος | PIN, 30 ψηφία |
| Τύπος LCD | Αρνητικό STN, μεταδοτικό |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Αριθμός καρφίτσες | 14 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| μέγεθος ενότητας | 42,0(Π)* 47,6(Υ)* 2,1(Τ) χλστ |