| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Συνδεσιμότητα | FPC |
|---|---|
| V Μέγεθος Περιοχής | 41*32,5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Μέγεθος | 45,1*38,2mm*0,7mm ή Προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| όνομα | Επεξεργασμένο πίνακα LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | Θετικό της TN |
| Συνδετήρας | FPC, 50 αριθμοί |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10~+60°C |
| Τάση κίνησης | 3.0V |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | FSTN θετική, μεταδοτική |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Πακέτο μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V |
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Δυναμικό | 3.0V |
|---|---|
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Τύπος LCD | HTN θετικό, μεταδοτικό |
| Διασύνδεση | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| ψήφισμα | 128x64 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60℃ |
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος εμφάνισης | Τμήμα |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |