| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| Connectiviteit | FPC |
|---|---|
| V Gebiedsgrootte | 41*32,5 mm of op maat |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Maat | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm of aangepast |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| naam | aangepast lcd-paneel |
|---|---|
| LCD-type | Tn Positief |
| Verbinding | FPC, 50 nummers |
| Bergingstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Aandrijvingsvoltage | 3.0V |
| Driver -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Voedingsspanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 10000 pc/maand |
| Werk | 0 tot 50 ℃ |
| LCD -type | Tn negatief, transmissief |
| Opslagtemp | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Weergavemodus | Fstn positief, transmissief |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Transportpakket | Karton/pallet |
| Werkspanning | 3.3V |
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Aanraakscherm | aangepast |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Spanning | 3.0v |
|---|---|
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| LCD -type | HTN positief, Transmisief |
| Interface | 8-bit parallel |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| oplossing | 128x64 |
| Opslagtemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Bedrijfstemperatuur | -10~+60℃ |
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Aangepast | Aangepast |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Type weergave | Segment |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |