| naam | Ronde TFT LCD -display |
|---|---|
| Raak IC aan | ST1624I |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Actief gebied | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
|---|---|
| Type weergave | Aangepast LCD-scherm |
| Verbindingsweg | Pin, 13 nummers |
| Werkspanning | 3.3V |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |
| Producttype | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren (24-bits) |
| Verbinden | Speld, Zebra |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare coating |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50°C |
| Kleur weergeven | Zwart |
| DOT | 128*128 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |
| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Afmetingen | 37 mm (L) * 17 mm (B) * 1,1 mm T |
| Voedingsspanning | 3,0 V |
| Weergavetype | Segment LCD |
| Verbinden | Pin |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Werk temperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Aansluiting | PIN, 30 cijfers |
| LCD -type | STN negatief, transmisief |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| PINN -nummer | 14 PENNEN |
| Display -technologie | LCD |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| modulegrootte | 42,0(B)* 47,6(H)* 2,1(T) mm |