| naam | 128x64 LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingen | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Fpc-nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 128x64 |
| naam | Reflecterend monochromatisch FSTN LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Interface | SPI |
| LCD-type | FSTN, positief |
| LCD -type | FFSTN, positief |
|---|---|
| Afmetingen | 93.0 mm x 70.0 mm x 12.0 mm |
| Spanning | 3.0v |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Aansluiting | 18 Pin Connector FPC |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Aandrijvingsvoltage | 3.3V |
| Inrichtingsmethode | 1/6 Verantwoordelijkheid, 1/3 Bias |
| Type scherm | Segment |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS de Vertoning van TFT LCD |
| Tp Optie | met capacitieve aanraakpaneel |
| Verlichting | 250 cd/m2 |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| Weergavetype | HTN LCD-scherm |
|---|---|
| Kijkgebied | 95 mm (L) * 50 mm (B) |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 80 ° C |
| Weergavemodus | HTN negatief |
| Interface | Pin |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Weergave | TSD om LCD Vertoning |
|---|---|
| Kleur | Normaal zwart |
| Maat | 2,48 inch |
| Kleuren | 262K |
| Type achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |