3.97 inch IPS-paneel LCD TFT-scherm met 480x800 pixels High Resolution TFT Display
| Schermgrootte: | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid: | 250 cd/m² |
| Paneeltype: | IPS |
| Schermgrootte: | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid: | 250 cd/m² |
| Paneeltype: | IPS |
| Naam: | 3.5 inch TFT LCD-displaymodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320*480 |
| Achtergrondverlichting: | Wit LED |
| Naam: | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie: | 24 maanden |
| Weergavegebied: | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| naam: | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage: | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting: | 450 cd/m2 |
| View Angle Direction: | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type: | Transmissive |
| Backlight Type: | White LEDs |
| Naam: | Zeven-segment LCD-displaymodule |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3.3V-5V |
| Opslag: | -10°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuur: | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats: | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied: | 40*75 |
| naam: | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek: | 178 graden. |
| KARAKTER: | wit |
| Display Type: | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology: | LED |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| naam: | 2.4 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Windows, Mac, Linux |
| Kleurengamma: | SRGB 100% |
| Actief gebied: | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| LED-levensduur: | 50000 uur |
| Helderheid: | 250 nits |
| naam: | 7 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Het bekijken: | Om zes uur. |
| Tipe leverancier: | OEM/ODM |
| Naam: | 7 segmentlcd Vertoning |
|---|---|
| Weergavemodus: | Positief |
| Kijkhoek: | 9 uur |
| Naam: | LCD-segmentdisplaymodule |
|---|---|
| Achtergrond kleur: | Zwart |
| Hoekrichting bekijken: | 12 uur |
| naam: | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek: | 178 graden. |
| KARAKTER: | wit |
| Name: | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Bias: | 1/3 |