| Spanning | 3,0 V |
|---|---|
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| Kijkhoek | 160 graden |
| Fpc-nummer | 21PIN |
| Bestuurder IC | ST7567A |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Kijkgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Controleur | T6963C of EQU. |
| interfacetype | HDMI, VGA |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
|---|---|
| kijkhoek | Om zes uur. |
| Achterlichttype | LED |
| Aanraakscherm | - Nee. |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
|---|---|
| Werkspanning | 3.3V |
| Bestuurder Ic-model | S6B0724 |
| Paneeltype | STN-LCD LCD-module |
| Model | CGI-LCD-display |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Schermgrootte | 128x64 pixels |
| Vdd | 3,0 V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| Naam | Zwart-wit LCD Vertoning |
|---|---|
| Polarzerwijze | transflectief |
| Schermresolutie | 160x128 pexels |
| Contrastverhouding | Varieert afhankelijk van het model |
| Plicht | 1/128Duty |
| naam | Kleine Lcd Vertoningsmodule |
|---|---|
| Display resolutie | 128*64 |
| Zichtgebied | 53.50 x 28.80 mm |
| Item | 12864 LCM |
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |