| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| naam | 2,4 duimlcd vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI-interface |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Interface-modus | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Kleur patroon | zwartfilmnegatief |
| Bindingsmodus | COG |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Controller | UC1698U (COG) |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Aandrijvingsvoltage | 3.3V |
| Inrichtingsmethode | 1/6 Verantwoordelijkheid, 1/3 Bias |
| Type scherm | Segment |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Naam | LCD-scherm met 8x2 tekens |
|---|---|
| Controleur | S6B0069 of gelijkwaardig |
| Kleur weergeven | Wit |
| Rijschema | Gezondheid en gezondheid, 1/14 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kleur weergeven | Wit |
|---|---|
| Type | VA LCD-scherm |
| Hoekrichting bekijken | 12 o'clock |
| Werktemperatuur | -20°C-+70°C |
| Aangepast | Aangepast |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| naam | 1602 LCD-displaymodule |
|---|---|
| Fotoformaat | JPG, PNG, BMP |
| Schermgrootte | 7 duim |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Type scherm | STN/BLUE, negatief, transmisief |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |