| Werkspanning | 3.3V |
|---|---|
| TFT actief gebied | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verlichting | 300 cd/m2 |
| Module grootte | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Naam | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | IPS |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| Werkspanning | 5.0V |
|---|---|
| LCD -type | HTN -transmissief |
| Kijkhoek | Breed |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Interfacetype | Zebra Connection |
| Weergavemodus | Aangepast |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Weergavetype | TN LCD Vertoning |
|---|---|
| technologie | LCD-scherm |
| Va-maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |