| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
|---|---|
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
| Va-maat | 78*59/56mm*1.1T of Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| technologie | LCD-scherm |
| Type | FSTN-LCD-scherm |
|---|---|
| Werkvoorraad | 3,5V |
| Connector | Pin |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Spanning | 3,0 V |
|---|---|
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| Kijkhoek | 160 graden |
| Fpc-nummer | 21PIN |
| Bestuurder IC | ST7567A |
| naam | 1602 LCD-displaymodule |
|---|---|
| Fotoformaat | JPG, PNG, BMP |
| Schermgrootte | 7 duim |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Type scherm | STN/BLUE, negatief, transmisief |
| Naam | TFT LCD -display |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Weergavetype | Tft |
| Oplossing | 480x800 punten |
| Kijkhoek | 178 graden. |
| Naam | 7 segmentlcd Vertoning |
|---|---|
| Weergavemodus | Positief |
| Kijkhoek | 9 uur |
| Drive -modus | 1/8 plicht, 1/4 vooringenomenheid |
| Aangepast | Aangepast |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleine bestellingen | Geaccepteerd |
| Connector | Pin of zebra |
| Drijfvoorwaarde | 4.5 V |
| LED -achtergrondverlichting | wit |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| FPC | 12Pin |
| Spanning | 3,0 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| DOT-matrix | 128*64 punten |