| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Bestuurder lC | ILI9488 |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Kleuren weergeven | 262K |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Type scherm | TFT |
| Paneeltype | LCD |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Resolutie | Hoge resolutie |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| Weergave | TSD om LCD Vertoning |
|---|---|
| Kleur | Normaal zwart |
| Maat | 2,48 inch |
| Kleuren | 262K |
| Type achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Product | 3.6 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Interfacedefinitie | RGB 24 beetjes |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Bestuurder Ic | ST72566 |
| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |