| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| VA-maat | 130(B)* 80(H) mm |
|---|---|
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Connectiviteit | COB+PIN, 35 cijfers |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleine bestellingen | Geaccepteerd |
| Connector | Pin of zebra |
| Drijfvoorwaarde | 4.5 V |
| LED -achtergrondverlichting | wit |
| Connectoren | Pin, 40 nummers |
|---|---|
| LCD Polarisator | Overdraag |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Spanning | 4.5 V |
| Overzichtsdimensie | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |
| Bestuurder IC | HT1623 |
|---|---|
| aspectverhouding | 16:9 |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 80 ℃ |
| Achterpolarisator | Overdraag |
| Stroomverbruik | 25 watt |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | COB+Zebra |
| Operationele temp | 0°C-+50°C |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Plicht | 1/4 |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |