| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied | 40*75 |
| Type | VA |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |
| Producttype | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren (24-bits) |
| Verbinden | Speld, Zebra |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare coating |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Richting bekijken | 12 uur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| LCD -type | VA, negatief |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0V |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Interface | Connector, LVDS, MIPI, RGB, 8-bit) |
| Achtergrond kleur | Wit |
| Afbeeldingsmodus | VA, verbied |
| Opslagtemp | -10-+60℃ |
|---|---|
| Bestuurder Ic-model | HT1621 |
| naam | 2-cijferig LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 85 ℃ |
| Geleid | 3 stuks Plug in Led |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| PINN -nummer | 14 PENNEN |
| Display -technologie | LCD |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| modulegrootte | 42,0(B)* 47,6(H)* 2,1(T) mm |