| Modulegrootte | 120,7 mm * 75,8 mm * 2,8 mm T |
|---|---|
| Kijkhoek | Om zes uur. |
| Schermgrootte | 5 inch |
| VA-maat | 108 mm x 64,8 mm |
| Interface | 24 − bit RGB-strip |
| Interface | RGB |
|---|---|
| Maat | 10.1 inch |
| Kijkhoek | alle |
| Helderheid | 300cd/m ² |
| PINN -nummer | 40 pins |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Va-maat | Aangepast |
| Pinnen nummer | 50 pinnen |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Afmetingen | 37 mm (L) * 17 mm (B) * 1,1 mm T |
| Voedingsspanning | 3,0 V |
| Weergavetype | Segment LCD |
| Verbinden | Pin |
| Weergavetype | TN LCD Vertoning |
|---|---|
| technologie | LCD-scherm |
| Va-maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Connectiviteit | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | HTN LCD-scherm |
|---|---|
| Kijkgebied | 95 mm (L) * 50 mm (B) |
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 80 ° C |
| Weergavemodus | HTN negatief |
| Interface | Pin |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |