| Type | FSTN-LCD-scherm |
|---|---|
| Werkvoorraad | 3,5V |
| Connector | Pin |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| FPC-verbinding | 24PIN, ZIF-type |
| Oplossing | Aangepast |
| LCD-type | VN LCD-scherm |
| Afmetingen | Aangepast |
| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Achterlichtkleur | Wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50℃ |
| aangepast | aangepast |
| Schermgrootte | aangepast |
| Aansluiting | Pin, 34 nummers |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Optimale resolutie | 800*1280 |
| Invoerspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| Bekijk richting | alle |
| Product | 8 inch kleurendisplay |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Bekijk richting | 6 uur |
| Rijmethode | Wat is de rol van Jehovah? |
| Achtergrond | Zwarte kleur witte led |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
|---|---|
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
| Va-maat | 78*59/56mm*1.1T of Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| technologie | LCD-scherm |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
| Producttype | FSTN positief |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |