| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermtype | TFT |
| Weergavekleur | 16.7 M |
|---|---|
| MAAT | 13,3 inch |
| Actief gebied | 293.76 x 165,24 (mm) |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Optimale resolutie | 800*1280 |
| Invoerspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| Bekijk richting | alle |
| Product | 8 inch kleurendisplay |
| Naam | TFT LCD Touchscreen |
|---|---|
| Actief gebied | 48.60*64.80mm |
| Helderheid | 300nits |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Connectiviteit | HDMI, VGA |
| Modulegrootte | 50 * 69,2 mm * 2,4 T |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Touchscreen | NEE |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| LCM-uitlegdimensie | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Achterlichttype | LED |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Achtergrondverlichting | 50k uur |
| Naam | 2,4 inch TFT touchscreen |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Displayschaal | 4: 3 |
| Oplossing | 240x320 punten |
| Touth | Weerstand |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |