| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran tipi | TFT |
| Ekran Rengi | 16,7 milyon |
|---|---|
| BOYUT | 13,3 inç |
| Aktif alan | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Parlaklık | 1000 CD/M² |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Optimum Çözünürlük | 800*1280 |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Emtia | 8 inç renkli ekran |
| İsim | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Aktif alan | 48.60*64.80mm |
| Parlaklık | 300Nits |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Bağlantı | HDMI, VGA |
| Modül boyutu | 50*69,2 mm*2,4 ton |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran türü | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| LCM anahat boyutu | 46.00 (w) x40.80 (h) x2.50 (t) mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arka ışık | 50 bin saat |
| İsim | 2.4 inç TFT dokunmatik ekran |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Ekran ölçeği | 4: 3 |
| Çözünürlük | 240x320 nokta |
| Touth | Dirençli |
| İsim | 3.5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Renkli gam | RGB |