| İsim | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Aktif alan | 48.60*64.80mm |
| Parlaklık | 300Nits |
| En boy oranı | 16: 9 |
| Bağlantı | HDMI, VGA |
| Piksel düzenlemesi | SPI |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Zam | 300cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 54,48(Y)x84,71(D)x3,40(D) (mm) |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Adı | TFT LCD dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sürücü IC | ST7775R |
| LCM tipi | 4.3 inç TFT+CTP+PCB-3 |
| Görme açısı | saat 12 |
| Çalışma voltajı | 3.3V |
| Adı | Tft kapasitif dokunmatik ekran |
|---|---|
| Touth | kapasitif |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Türü | LCD dokunmatik ekran |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| Bakış açıları | Tüm |
|---|---|
| TFT Arayüzü | MPU 8/16 bit |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Panel Boyutu | 2,2 inç (diyagonal) |
| Sürücü IC | Endüstriyel ILI2511 |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 51 pin |
| Arayüz | RGB |
| Boyut | 4 inç |
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Taşıma Paketi | Standart Karton Paket |
|---|---|
| yapıştırma yöntemi | hava bağlama, optik bağlama |
| FPC | 50pin |
| Anahat Boyutu | 31.28x30.3x1.45 |
| Dokunma tipi | RTP/ CTP ile/ Olmadan |
| nokta vuruşlu | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30~80 |
| Ekran modu | TFT, Aktarıcı |
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,1462*0,1462 |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| arka ışık | Dört Beyaz LED |
| Menşei | ÇİN |
| Aktif alan | 36,72 mm × 48,96 mm |