| Arayüz | RGB 16 bit |
|---|---|
| Işık kaynağı | 8 - Ledli Beyaz |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| Modül boyutu | 50*69,2 mm*2,4 ton |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran türü | TFT |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon gerçek renk |
|---|---|
| OEM / DOM | CTP |
| Ekran tipi | lcd tft |
| CTP Arayüzü | USB |
| Parlaklık | 500-1000 cd/m² |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Çözünürlük | 800*800 |
| AA Boyutu | Φ87,6 mm |
| Görüş açısı | tüm saat |
| Panel Tipi | IPS |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyut | 3,5 İnç |
| Arayüz türleri | MCU ve SPI |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Dokunmatik Teknoloji | RTP |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 300 cd/m2(nit) |
| Anahat Boyutları | 164,9x100x6,8 mm |
| nokta vuruşlu | 800 x RGB x 480 |
| Ekran tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Görüş Açısı | 12:00 |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |