| Interfejs | RGB 16 bitów |
|---|---|
| Źródło światła | 8 - Dioda LED Biała |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Rozmiar modułu | 50 * 69,2 Mm * 2,4 T |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Typ ekranu | Tft |
| Głębia koloru | 16,7 miliona prawdziwych kolorów |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Interfejs CTP | Usb |
| Jasność | 500-1000 cd/m² |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | IPS Wszystkie kąty widzenia |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| ROZMIAR | 4 cali |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar | 3,5 cala |
| Typy interfejsów | MCU i SPI |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Dotknij technologii | RTP |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Wymiary zarysu | 164,9 x 100 x 6,8 mm |
| Matryca punktowa | 800xRGBx480 |
| Typ ekranu | TFT |
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Rozmiar konturu | 31,52 x 34,72 x 1,51 mm |
|---|---|
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Połączenie FPC | 50 PIN-ów |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rezolucja | 344x476 |