| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Typ ekranu | TFT |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
|---|---|
| Typ Blu | LED E |
| Rodzaj LCD | 10,1-calowy wyświetlacz TFT |
| Konsumpcja mocy logicznej | DO USTALENIA |
| interfejs | LVDS |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Obszar aktywny | 198 000 (szer.) × 111,696 (wys.) mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20℃ do +70℃ |
| Numer pin | 50pin |
| Rozmiar konturu | 211,1 (szer.) × 126,5 (wys.) × 5,9 (gł.) mm |
| Rezolucja | 800*480 pikseli |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Z |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar modułu (w*h*t) | 70,6*203,48*4,6 |
| Rozmiar | 7,84 cala |
| Rozmiar konturu | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| Rozmiar AA | 154,21 x 85,92 mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Rozmiar AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 50 (szer.) X 69,2 (dł.) X 2,35 (gł.) mm |
| Rezolucja | 480x640 kropek |
| Złącze | Typ złącza FPC |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/TD/P PayPal |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |