| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Interfejs | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 10,1 cala |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Numer pinów | 40 pinów |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Rozmiar Va | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Rozmiar konturu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Numer pin | 24 szpilki |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Możliwość dostosowania |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Ogólne wymiary | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| Wymiary | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Rozmiar konturu | 85 mm (dł.) * 64 mm (szer.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | RS232/TTL |
| Podświetlenie | 6 - ŚWIECI BIAŁĄ DIODĘ LED |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 CD/m² |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | SPI + 18BIT RGB |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |