| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Arayüz | RGB |
|---|---|
| Boyut | 10.1 inç |
| Görüş açısı | Tümü |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Pim numarası | 40 Pins |
| Ekran Boyutu | 2inç |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 26 pin |
| teknoloji | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Genel boyutlar | 38,5*52,05*2,6 mm |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Va Boyutu | 58.104 mm * 103.296 mm |
| Anahat Boyutu | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Pin numarası | 24 pin |
|---|---|
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Genel Boyutlar | 55,26x84,69x3,35 mm |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Boyutlar | 84,0x84,0x3,05 mm |
|---|---|
| Görüş Açısı | tüm görüş açısı, IPS |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Anahat Boyutu | 85 mm (U) * 64 mm (G) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | RS232 / TTL |
| Arka ışık | 6 - KALIP BEYAZ LED |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | SPI + 18BIT RGB |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |