| Outline Size | 31.52x34.72x1.51 Mm |
|---|---|
| Screen Type | LCD TFT |
| Fpc Connect | 50 Pins |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive |
| Resolution | 344x476 |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Screentype | LCD TFT |
| Screen Type | TFT |
| Screen Type | LCD TFT |
|---|---|
| Active Area | 154.21×85.92 Mm |
| Outline Size | 164×97×2.6 Mm |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Displaysize | 7 Inches |
| Outline Dimension | 84.0 X 84.0 X 3.05 Mm |
|---|---|
| Interface Types | RGB+SPI |
| Screen Size | 4 Inches |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Connection | Plugging ( Can Be Customized ) |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Brightness | 250 Cd/m2 |
| Display Mode | Normal White |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Lcd Type | IPS |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Pin Number | 10PIN |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Module Size | 31.52 X 33.72 X 1.94Max(D) Mm |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Visual Angle | All O'clock |
|---|---|
| Blu Type | E-LED |
| Lcd Type | 10.1 Inch Tft |
| Logic Power Consumption | TBD |
| Interface | LVDS |
| Active Area | 198.000(W) × 111.696(H) Mm |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃ To +70℃ |
| Pin Number | 50PIN |
| Outline Size | 211.1(W)×126.5(H)×5.9(D) Mm |
| Resolution | 800*480 Pixels |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
|---|---|
| Active Area Size | 51.84×86.40 Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Touchscreen | Optional Capacitive Or Resistive |
| Screen Size | 4 Inches |