| Screen Size | 2 Inches |
|---|---|
| Fpc Connect | 26 Pins |
| Technology | LCD |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Overall Dimensions | 38.5*52.05*2.6mm |
| Viewing Angle | IPS All Viewing Angles |
|---|---|
| Light Source | White LED |
| Screen Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Pins Number | 51 Pins |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Interface | MIPI |
| Va Size | 58.104 Mm * 103.296 Mm |
| Outline Size | 61.5 Mm * 112.3 Mm * 1.5 Mm T |
| Pin Number | 24 Pins |
|---|---|
| Touch Screen | Customizable |
| Screen Type | LCD TFT |
| Overall Dimensions | 55.26x84.69x3.35 Mm |
| Interface Types | MIPI (Customizable) |
| Outline Dimension | 25.8 X 49.72 X 1.43 Mm |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Direction | IPS Full Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Resolution | 170 X 320 |
| Backlight Type | LED |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Surface Luminance | 300 Cd/m² (typical) |
| Overall Dimensions | 54.48*84.71*3. 25 Mm |
| Viewing Direction | 12 O’clock |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Active Area | 43.2(H) *57.6(V) (2.8inch ) |
|---|---|
| Surface Luminance | 1000 Cd/m2(nits) |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Connect | Plugging In |
| Pins Number | 50Pins |
| Dimensions | 84.0 X 84.0 X 3.05 Mm |
|---|---|
| Viewing Angle | All Viewing Angle, IPS |
| Colors | 262K |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Screen Type | LCD TFT |
| Outline Size | 85 Mm ( L ) * 64 Mm ( W ) |
|---|---|
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Screen Type | TFT |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Interface | RS232 / TTL |
| Backlight | 6 - DIES WHITE LED |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Backlight Type | LED |
| Interface | SPI + 18BIT RGB |