| Emtia | 3.6 inçlik TFT LCD ekranı |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Arayüz Tanımı | RGB 24 bit |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Sürücü IC | ST72566 |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Boyut | 5 inç |
| Aktif alan | 62,10(Y)x110,40(D) |
| Boyut | 4 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Kontrast Oranı | 800: 1 |
|---|---|
| Boyut | 5 inç |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| AA Boyutu | 10,8(Y) x 21,7 (D) mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| LCD tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Anahat Boyutu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Renk | 65 bin |
|---|---|
| Görüntüleme | 6:00 |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Görünür alan boyutu | 43.2mm × 57.6mm |
| Anahat boyutu | 50 mm * 69.20 mm * 2.30 mm |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |