| nokta düzenlemesi | 1024*600 |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Aktif alan | 222.72 çarpı 125.28 |
| Arka ışık | 24-Kalıp Beyaz Led |
| Tip | TFT |
| Lcm Şeması | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Alan boyutunu görüntüleme | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| düğmeler | Oynat/Duraklat, Hacim, Önceki, Sonraki |
| Başvuru | Endüstri, sağlık, otomotiv, ev aletleri |
| Arayüz | MCU - SPI 4 TEL |
| modül taslağı | 120,7 (Y) x 57,08(D) x 3,10(MAKS)(T) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 4,6 inç |
| Arayüz | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2.95 inç. |
| Sürmek | ST7701S |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS |
| Dokunma türü | RTP/CTP ile/olmadan |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | 14pin Socket FPC |
| Tip | IPS |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Parlaklık | Özelleştirilebilir |
| LCD tipi | TFT |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | SPI |
| Arayüz | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 (Kişiselleştirilebilir) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
| Pim numarası | 45 pim |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlantı | Takma (Özelleştirilebilir) |