| Układ kropek | 1024*600 |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Obszar aktywny | 222,72*125,28 |
| Podświetlenie | 24-matryce Biała dioda LED |
| Typ | Tft |
| Zarys LCM | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| guziki | Odtwórz/pauza, tom, poprzedni, następny |
| Aplikacja | Przemysł, opieka zdrowotna, motoryzacyjny, urządzenia gospodarstwa domowego |
| Interfejs | MCU - SPI 4 Wire |
| skres modułu | 120,7 (wys.) x 57,08 (pion.) x 3,10 (MAKS.) (góra) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,6 cala |
| Interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do +70 ° C. |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Kąt widzenia | IPS, wszystkie kąty widzenia |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |
| Typ dotyk | z/bez RTP/CTP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Złącze | 14 Pin Socket FPC |
| Typ | IPS |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Jasność | Możliwość dostosowania |
| Typ LCD | Tft |
| technologia | LCD |
| Łączność | SPI |
| Interfejs | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 (konfigurowalna) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,3 cala |
| Liczba pinów | 45 szpilek |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |