| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| nazwisko | Mały moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128*64 |
| obszar wyświetlania | 53,50 x 28,80 mm |
| Pozycja | 12864 LCM |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Temperatura przechowywania | -20℃ do +70℃ |
|---|---|
| Rezolucja | 128 x 64 piksele |
| Kąt oglądania | TN |
| Tryb LCD | FSTN, pozytywny |
| Rozmiar oglądania | 53,50 x 28,80 mm |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| nazwa | moduł wyświetlacza LCD monochromatyczny |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| temperatura przechowywania | -30-80'C |
| Rozmiar kropki | 0,55 mm (L)*0,4 mm (w) |
| obszar wyświetlania | 76 (W)*26 (h) mm |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD 1602 |
|---|---|
| formacie zdjęcia | JPG, PNG, BMP |
| Rozmiar ekranu | 7 cali |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ° C. |
| Typ wyświetlacza | STN/ niebieski, ujemny, transmisyjny |