| nazwisko | Wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Rodzaj LCD | IPS |
| Rozstrzygnięcie | 170*320 |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| interfejs | 4SPI |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Ekran dotykowy | - Nie, nie. |
| Oglądanie | Pełny widok |
| Liczba PINÓW | 24 szpilki |
| Różnorodność kolorów | RGB 100% |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |
| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| Rozmiar AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 50 (szer.) X 69,2 (dł.) X 2,35 (gł.) mm |
| Rezolucja | 480x640 kropek |
| Złącze | Typ złącza FPC |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| Interfejs | MCU 8//16 BIT RGB 16/18 BIT |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Typ | Wyświetlacz IPS TFT LCD |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Liczba pikseli | 240 (wys.) × 320 (pion.) |
| Kierunek oglądania | IPS Wszystkie kąty widzenia |
|---|---|
| Liczba pinów | 25 pinów |
| Łączyć | Lutowanie |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Typ LCD | IPS |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Rodzaj dostawcy | producent |
| Funkcje wyświetlacza | Anty-zabawa, bez migotania, niskie niebieskie światło |
| Podświetlenie | doprowadził |
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów |