| nazwisko | Moduł LCD z kołowymi kółkami 128x64 |
|---|---|
| Rodzaj LCD | FSTN (szary), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| napięcie | 3,3 V |
| Układ scalony sterownika | UC1701X |
| rezolucja | 128x 64 pikseli |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Fstn |
| Kontroler | S6B0724 |
| Złącze | COG+FPC, 10pin |
| Technologia produkcyjna | ZĄB |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Typ LCD | TN, pozytywny |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania | -30 do +80℃ |
| Rozmiar ekranu | 58 (wys.) * 41,56 (szer.) * 4,5 (T) mm lub rozmiar niestandardowy |
| Tryb wyświetlania | Pozytywny, transfleksyjny |
| Liczba kropek | 128x64 kropki |
| nazwa | 2,4-calowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | Interfejs SPI |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typ LCD | STN, pozytywny |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| rozmiar modułu | 79,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kąt widzenia | 6 |
| Kontroler | S6B0724 |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wyświetlanie rozmiaru | 26,355 x 25,33 mm |
| Typ produktu | FSTN pozytywny |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Łączyć | Podłączanie |
|---|---|
| kolor podświetlenia | Zielone podświetlenie |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Rezolucja | 128x64 |
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |