| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| çözünürlük | 128x 64 piksel |
|---|---|
| Ekran modu | Fstn |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Bağlayıcı | Cog+FPC, 10pin |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| LCD tipi | TN, pozitif |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Aralığı | -30 ila +80℃ |
| Ekran Boyutu | 58(Y)*41,56(G)*4,5(T)mm Veya Özel Boyut |
| Ekran modu | Pozitif, Transflektif |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| isim | 2,4 inç LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | SPI Arayüzü |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| LCD tipi | STN, Pozitif |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık |
| Modül Boyutu | 79.05 x 39.5 x 8.24 mm |
| Görüş Açısı | Saat 6 |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
| Ürün Tipi | FSTN Pozitif |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
|---|---|
| arka ışık rengi | Yeşil Arka Işık |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çözünürlük | 128x64 |
| Arka ışık | LED arka ışık |