| Ekran türü | Grafik |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/65 görev 1/9 önyargı |
| Rohs Uyumlu | Evet |
| Kontaktör | COG+FPC |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | Saat 6 |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Polarize Modu | İletken |
| Arayüz | LVDS |
|---|---|
| Operasyon sıcaklığı | -20+70 ℃ |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Ekran modu | Pozitif veya negatif |
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 40,0U×28,0G×4,5Y(maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Arayüz | 6800 Serisi VEYA 8080 Serisi MPU |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Sürüş Gerilimi | 2.4~5.5V |
|---|---|
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Arka ışık | İsteğe bağlı (LED arka ışık) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
| LED arka ışık | Beyaz, 2 adet |
|---|---|
| çözünürlük | 128x64 |
| Denetleyici | ST7033 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Tepki süresi | 5 ms |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
|---|---|
| Görme açısı | saat 6 |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| dokunmatik ekran | hayır |
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çözünürlük | 160*160 |
| Anahat Boyutu | 82,2(U) X 76,0(G) X 9(D) mm |
| Parlaklık | Özelleştirilmiş |
| Bağlamak | Metal Pim (Özelleştirilebilir) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran modu | Normal Siyah |
| Boyut | 7 inç |
| Bağlantı | RGB |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
|---|---|
| Bağlantı | VGA |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | TN |
| Tepki Süresi | 3 ms |