| schermtype | Grafisch |
|---|---|
| Weergavegrootte | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht 1/9 bias |
| Rohs-compatibel | Ja |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Interface | LVDS |
|---|---|
| Operatie Temp | -20+70 ℃ |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Weergavemodus | Positief of negatief |
| Weergavetype | Tandwiel |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 40.0L×28.0W×4.5H (max) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Interface | De in punt 6.1.4.1 bedoelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Bestuurspanning | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Achtergrondverlichting | Optioneel (LED-achtergrondverlichting) |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
|---|---|
| kijkhoek | Om zes uur. |
| Achterlichttype | LED |
| Aanraakscherm | - Nee. |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Oplossing | 160*160 |
| Omtrekgrootte | 82,2(L) X 76,0(B) X 9(T) mm |
| Helderheid | Aangepast |
| Verbinden | Metalen pin (kan worden aangepast) |
| helderheid | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Maat | 7 inch |
| Connectiviteit | RGB |
| Achterlichttype | LED |
|---|---|
| Connectiviteit | vga |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | TN |
| Reactietijd | Mej. 3 |