| Actief gebied | 66,52 (B) x33,24 (H) |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED-achtergrondverlichting (meestal wit of blauw) |
| Interface | MCU |
| Schermgrootte | 80,0 (B) X 54,0 (H) X 9,7 (D) |
| Controller Ic | ST7567 |
| Weergavegrootte | 128x64 pixels |
|---|---|
| Helderheid | 180 cd/m2 |
| Kijkhoek | 6:00 |
| Modulegrootte | 79,05(L) X 35,2(B) X 8,04(H) (mm) |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| LCD-type | FSTN, positief |
|---|---|
| naam | CGI-LCD-display |
| Pintelling | 32PIN |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Controleur | ST7567 |
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
|---|---|
| Werkspanning | 3.3V |
| Bestuurder Ic-model | S6B0724 |
| Paneeltype | STN-LCD LCD-module |
| Model | CGI-LCD-display |
| Voedingsspanning | 3-5v |
|---|---|
| Polarisatortype | transflectief |
| Paneelgrootte | aangepast |
| Paneeltype | TN-LCD LCD-module |
| Visuele grootte | 35.8x36.75mm/Aangepast |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| Weergavetype | COG-LCD (chip op glas). |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| Controleur | S6B0724 |
| Rijmethode | 1/64 taak, 1/9 vooroordeel |
| Voeding | 3,0 V |
| Maat | Aangepast |
|---|---|
| Lichtbron | Wit LED |
| Interface | Seriële/parallelle interface |
| Algemene afmetingen | 58,70×38,50×4,50 (uitgesloten FPC-lengte) |
| IC | ST7567 |