| Reactietijd | 20ms |
|---|---|
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Type polarisator | Transflective |
| Werktemperatuur | -20 aan 70℃ |
| Bestuurder IC | RA8835 |
| Interface type | SPI/I2C |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Resolutie | 128x64 pixel |
| Compatibiliteit | Arduino, Raspberry Pi, enzovoort. |
| Type polarisator | Transflective |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Weergavegebied weergeven | 66,0(B)* 32,7(H) mm |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| FPC-nummer | 26 pin |
| Interface | 8-bits Parallel, SPI |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD -type | STN ((blauw), negatief |
| interfacetype | 8-bits Parallel, SPI |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Drive -methode | 1/64 plicht, 1/7 bias |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aansluiting | 10-polig stopcontacttype |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tandwiel |
| Lichtbron | Wit LED |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
| Kijkhoek | 6 uur |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interfacetypen | SPI |
| Technologie | LCD-scherm |
| Driver -methode | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| FPC | 16Pin |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
| Interface | 4-lijns SPI-interface |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| naam | Kleine Lcd Vertoningsmodule |
|---|---|
| Display resolutie | 128*64 |
| Zichtgebied | 53.50 x 28.80 mm |
| Item | 12864 LCM |
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |