| naam | Reflecterend monochromatisch FSTN LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Interface | SPI |
| LCD-type | FSTN, positief |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
|---|---|
| Actief gebied | 55x23mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Bedrijfsspanning | 3,0~5,0V |
| Weergavemodus | Positief |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Werkvoorraad | 3.3V |
|---|---|
| Interfacetype | PIN, 36 cijfers |
| Backligaht | Blauwe Backlight |
| kijkhoek | 12 uur. |
| opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Actief gebied | 30,57(B)* 22,76(H) mm |
| Afmetingen | 35,65(B)* 32,50(H)* 4,10(T) mm |
| modulegrootte | 211,1(H) x 126,5(V) x (5,9)(T)mm |
| Interface-modus | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Kleur patroon | zwartfilmnegatief |
| Bindingsmodus | COG |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Controller | UC1698U (COG) |
| Kleur weergeven | Wit |
|---|---|
| Type | VA LCD-scherm |
| Hoekrichting bekijken | 12 o'clock |
| Werktemperatuur | -20°C-+70°C |
| Aangepast | Aangepast |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingen | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Fpc-nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 128x64 |