| نام | نمایشگر LCD تک رنگ FSTN |
|---|---|
| نوع نمایشگر | ال سی دی |
| رنگ نمایش | تک رنگ |
| رابط | حصار |
| نوع LCD | FSTN ، مثبت |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| اندازه مشاهده | 26.355x 25.33 میلی متر |
|---|---|
| منطقه فعال | 55x23mm |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ولتاژ عملیاتی | 3.0 ~ 5.0 ولت |
| حالت نمایش | مثبت |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| تامین کار | 3.3 ولت |
|---|---|
| نوع رابط | پین، 36 شماره |
| پشت پرده | نور پس زمینه آبی |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| دمای ذخیره سازی | -10 ~+60 ℃ |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| رابط | حصار |
| منطقه فعال | 30.57 (w)* 22.76 (ساعت) میلی متر |
| ابعاد | 35.65 (w)* 32.50 (ح)* 4.10 (t) میلی متر |
| اندازه ماژول | 211.1 (ح) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| حالت رابط | 8 بیتی 6800،8 بیتی 8080 |
|---|---|
| الگوی رنگ | نمایش منفی فیلم سیاه |
| حالت اتصال | هزینه های تولید |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| کنترل کننده | UC1698U (COG) |
| رنگ نمایش | سفید |
|---|---|
| نوع | نمایشگر VA LCD |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| دمای عملیاتی | -20ºC-+70ºC |
| سفارشی | سفارشی |
| نام | صفحه نمایش LCD 128x64 |
|---|---|
| ابعاد | 93mm x 70mm x 12mm |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شماره FPC | 10pin |
| اندازه نمایشگر | 128x64 |