| isim | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Görüntüleme Boyutu | 26,355x25,33 mm |
|---|---|
| Aktif alan | 55x23mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Çalışma Gerilimi | 3.0~5.0V |
| Ekran modu | Olumlu |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Aktif alan | 30,57(G)* 22,76(Y) mm |
| Boyutlar | 35,65(G)* 32,50(Y)* 4,10(D) mm |
| Modül Boyutu | 211,1(Y) x 126,5(D) x (5,9)(D)mm |
| Arayüz modu | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Renk deseni | Siyah film negatif ekran |
| Bağlama modu | COG |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Kontrolör | UC1698U (COG) |
| Renk Göster | Beyaz |
|---|---|
| Türü | VA LCD Ekran |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C-+70°C |
| özel | özel |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
|---|---|
| Boyutlar | 93mm x 70mm x 12mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| FPC numarası | 10pin |
| Ekran boyutu | 128x64 |