| Adı | Tek renkli LCD Ekranı |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |
| Arka ışık | LED (Sarı-Yeşil) |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Sürüş Yöntemi | 1/65duty 1/9 önyargı |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |
| Genel Boyutlar | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz türleri | I2C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila +85 ℃ |
| Ödeme Koşulları | 60 Cd/m2 |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |
| Sürücü IC'si | ST7567 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| çözünürlük | 128x64 piksel |
| FPC numarası | 30pin |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Gerilim | 3.0V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| İsim | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Polarzer Modu | transfektif |
| Ekran çözünürlüğü | 160x128 Pexels |
| Kontrast oranı | Modele bağlı olarak değişir |
| Görev | 1/128duty |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
|---|---|
| Çözünürlük | 48X88 |
| Renkler | Tek renkli (Beyaz) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Arayüz | 12c |