| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 160*160 Pexels |
| LCD Tipi | FSTN, Transflecitve/Pozitif, 1/160duty, 1/10bias |
| Görüntüle | oled |
| görüş alanı | 60.00 × 60.00mm |
| NEDEN OLMUŞ | Beyaz |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| ekran boyutu | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka ışık | İle veya olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | -20℃-+70℃ |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| isim | 2.9 inç LCD ekran |
|---|---|
| Renk Derinliği | tek renkli |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila 60 santigrat derece |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| LCD tipi | FFSTN, Pozitif |
|---|---|
| Boyutlar | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Gerilim | 3.0V |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Bağlayıcı | 18 Pimli Konnektör FPC |
| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| yenileme hızı | 60Hz |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MIPI |
| Renkli gam | %72 NTSC |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Çizim | Eklenmiş çizime göre |
|---|---|
| Piksel aralığı | 0.7*0.7MM |
| Görüntüle | oled |
| FPC Konektörü | 4pin, lehimleme |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |