| naam | Zwart-wit LCD Vertoning |
|---|---|
| Display resolutie | 160*160 pexels |
| LCD-type | FSTN, Transflective/Positive, 1/160Duty, 1/10Bias |
| Weergave | OLED |
| Zichtgebied | 60.00×60.00MM |
| LED | Wit |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur |
| screenSize | Aangepast |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| naam | 2.9 inch LCD scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | Monochroom |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot 60 graden Celsius. |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Schermgrootte | 128x64 |
| LCD -type | FFSTN, positief |
|---|---|
| Afmetingen | 93.0 mm x 70.0 mm x 12.0 mm |
| Spanning | 3.0v |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Aansluiting | 18 Pin Connector FPC |
| Schermgrootte | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Paneeltype | IPS |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | RGB |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Kleurengamma | 72% NTSC |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |