| Naam | TFT LCD -display |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Weergavetype | Tft |
| Oplossing | 480x800 punten |
| Kijkhoek | 178 graden. |
| naam | TFT-LCD-paneel |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| kijkhoek | Vrij |
| Type scherm | Vlak |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| LCD-type | IPS |
| Resolutie | 170*320 |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Interface | 4SPI |
| naam | Kleine TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurder lC | ST7789V2 |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| LEIDENE PCs | 1 stuks |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| Naam | 5 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50.000 u |
| Kleurbereik | 72% NTSC |
| Afbeeldingsgebied | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Achtergrondverlichting | 56LED's, 160mA, 21,5V |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| LCM-uitlegdimensie | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Achterlichttype | LED |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Achtergrondverlichting | 50k uur |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| naam | 5V LCD-scherm Monochroom |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Wit, 3,0 V, 90 mA |
| Spanning | 3.3V |
| Grootte van de stippen | 0,32×0,32 mm |
| Bergingstemperatuur | -30~+80°C |