| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |
| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Oplossing | 800*800 |
| AA-formaat | Φ87,6 mm |
| Kijkhoek | Alle O'Clock |
| Paneeltype | IPS |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Weergave | TFT ronde LCD-scherm |
| Haven | SHENZHEN |
| Paneeltype | IPS |
| Trefwoord | Ronde vorm |
| Dimensionale omtrek | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
|---|---|
| Weergave | Ronde TFT LCD -display |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Aanraakscherm | Ja |
| schermtype | Tft |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Kijkgebied | Φ101,52 mm |
|---|---|
| LCD-type | TFT LCD |
| LCM -interface | MIPI 4 LANE BIT-interface |
| Dimensie van de moduleschema | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD-IC | NV3051F |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/CTP |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| touchscreen | Aangepast |
| Connector | 14PIN SOCKET FPC |
| Type | IPS |