| Stipveld | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| modulegrootte | 44 × 44 × 3,09 mm |
| LED-achterlicht | 2 LED's |
| Interface | SPI 4 Lijn BIT-interface |
| Aanraakscherm | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Reactietijd | 5 ms |
| Actief gebied | 27.72 (W) ×27.72 (H) |
| Interface | SPI |
| Werktemperatuur | -20°C tot + 70°C |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
|---|---|
| Kleurdiepte | 65K/262K |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Paneeltype | IPS |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Type leverancier | Vervaardiging |
|---|---|
| LCD -maat | 4,0 duim |
| Bekijk richting | Vrij |
| Kijkgebied | Φ101,52 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare |
| Maat | 4 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Lichtbron | Wit LED |
| Verbinding | Verstopping (aanpasbaar) |
| Schermgrootte | 1,09 inch |
|---|---|
| Modulegrootte | 30,59 (H) x 32,98 (V) |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 1,22 inch |
| Schermtype | Tft |
| Actief gebied | Ø = 30,96 mm |
| Verpakking Details | karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T D/P Paypal |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |