| Κουκκίδα | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| μέγεθος μονάδας | 44 × 44 × 3,09 χιλιοστά |
| Φώτα LED για φώτα πίσω | 2 LEDS |
| Διασύνδεση | SPI 4 Γραμμική διεπαφή BIT |
| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Προμηθευτής | Κατασκευή |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 4,0 ίντσα |
| Δείτε την κατεύθυνση | Δωρεάν |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντι-glare |
| Μέγεθος | 4 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης (προσαρμόσιμος) |
| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T D/P Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |