| نقطه پیچ | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| اندازه ماژول | 44×44×3.09 میلی متر |
| لامپ های روشنایی پس زمینه | 2 عدد LED |
| رابط | SPI 4 Line BIT Interface |
| صفحه نمایش لمسی | آره |
|---|---|
| زمان پاسخ | 5 میلیثانیه |
| منطقه فعال | 27.72 (W) 27.72 × (ساعت) |
| رابط | SPI |
| دمای عملیاتی | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| تعداد پین ها | 24 پین |
|---|---|
| عمق رنگ | 65K/262K |
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| نوع پنل | IPS |
| روشنایی | 300 CD/m2 |
| نوع تهیه کننده | ساخت |
|---|---|
| اندازه LCD | 4.0 اینچ |
| مشاهده جهت | رایگان |
| منطقه مشاهده | φ101.52mm |
| درمان سطحی | ضد تابش نور |
| اندازه | 4 اینچ |
|---|---|
| زاویه دید | همه زاویه های دید |
| درخشندگی سطحی | 1000 cd/m2 (قابل تنظیم) |
| منبع نور | رهبری سفید |
| اتصال | اتصال (قابل تنظیم) |
| اندازه صفحه نمایش | 1.09 اینچ |
|---|---|
| اندازه ماژول | 30.59 (H) x 32.98 (V) |
| قطعنامه | 240*240 پیکسل |
| رابط | SPI 4W |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| اندازه صفحه نمایش | 4 اینچ |
|---|---|
| جهت مشاهده | تمام زاویه دید (80/80/80/80) |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | MIPI |
| نور پس زمینه | 4 عدد ال ای دی |
| صفحه لمسی | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| اندازه صفحه نمایش | 1.22 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| منطقه فعال | Ø = 30.96 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-4 هفته |
| شرایط پرداخت | T/TD/P PayPal |
| قابلیت ارائه | 100000 در ماه |
| محل منبع | چین |