| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Ekran dotykowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 5 ms |
| Obszar aktywny | 27,72 (w) × 27,72 (h) |
| interfejs | SPI |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Liczba pinów | 24 szpilki |
|---|---|
| Głębia koloru | 65K/262K |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Typ panelu | IPS |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Typ dostawcy | Produkcja |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 4,0 cala |
| Wyświetl kierunek | Bezpłatny |
| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
| Obróbka powierzchniowa | Przeciwodblaskowy |
| Rozmiar | 4 cale |
|---|---|
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| Szczegóły pakowania | karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 tygodnie |
| Zasady płatności | T/TD/P PayPal |
| Możliwość Supply | 100000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |