| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |
| dokunmatik ekran | - Evet. |
|---|---|
| Tepki Süresi | 5ms |
| Etkin Alan | 27,72(G)×27,72(Y) |
| Arabirim | SPI |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~ + 70°C |
| Pim Sayısı | 24 pin |
|---|---|
| Renk Derinliği | 65K/262K |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Panel tipi | IPS |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Tedarikçi Türü | Üretmek |
|---|---|
| LCD boyutu | 4.0 inç |
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| görüş alanı | Φ101.52mm |
| Yüzey tedavisi | Anti-Glare |
| Boyut | 4 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 1,09 inç |
|---|---|
| Modül Boyutu | 30,59 (Y) x 32,98 (D) |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Arayüz | SPI'si 4W |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açısı(80/80/80/80) |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | MIPI |
| Arka ışık | 4 LED |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,22 inç |
| Ekran türü | TFT |
| Aktif alan | Ø = 30,96 mm |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |